Hakkımızda

Özaksan Mühendislik Çelik İnşaat San. Ve Tic. A.Ş.

ÖZAKSAN Mühendislik Haziran 2011 yılında kurulmuş olan Aksan Mühendislik’ le Nisan 2013 yılında güç birliği yapmış ve Ekim 2013 yılında da Özaksan Mühendislik Çelik İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. olarak oto yol, inşaat, HES tünel inşaatları, tünel çelik kalıp imalat ve montajı, çelikhane ekipmanları, sulu baca, su soğutmalı bakır ve çelik panel imalatları ve her türlü çelik konstrüksiyon ve makine imalatı ve projelendirilmesi alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

ÖZAKSAN mühendislik güvenilir, operasyonel ve profesyonel bir hizmet sunarak müşterileriyle yararlı ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı amaç edinmiştir.
Üstlendiği tüm işlerde çağdaş bir proje ve kalite yönetim sistemi ile iyi eğitimli, cesur, genç, dinamik kadrosu ÖZAKSAN Mühendislik’ in ulusal ve uluslararası alandaki rekabet gücünün temelidir. Kalite ve güvenlikten taviz vermeden, ofislerde tamamlanan mühendislik çalışmaları, dev şantiyelerin zorlu atmosferlerinde pratiğe dökülmektedir.

ÖZAKSAN Mühendislik, yaratıcı beyin gücünün ve bilgi birikiminin şantiyelerde gerçeğe, uzman işgücü ve makina enerjisinin yapı ve üretime dönüştüğü bir organizasyondur.

Başladığı tüm işleri en iyi şekilde sonuçlandırmayı, yaptığı tüm işlerde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, eksiksiz kalite anlayışını yönetim politikası ve stratejik bir değer olarak kabul eden ÖZAKSAN Mühendislik;

  • Tüm gücünü müşterilerinin eksiksiz memnuniyetine yönlendirilmesi,
  • Temel amaç ve ekip çalışması ile şirket işgücünün sorumluluğunda kalitenin geliştirilmesi,
  • “İlk doğru zaman” kültürünün şirketin tüm birimlerine aşılanması ve müşteri memnuniyeti kavramının tüm şirket bireylerince benimsenmesi,
  • Eksiksiz kalitenin, kalite kontrol yönetimiyle birleştirilerek sürekli kılınması,
  • Kalite standartlarının her aşama ve kademede sürekli geliştirilmesi için, yeterli insan ve malzeme kaynaklarını sağlamayı temel görev saymaktadır.

ÖZAKSAN MÜHENDİSLİK’ te  ‘kalite’, müşteri istek ve şartlarına tam uygunluğu sağlayacak düzeyde performans üstünlüğü olarak anlaşılmakta olup, müşteri memnuniyeti esas olarak alınmaktadır.

 

  • Yönetim Kurulu Başkanı   -   Şuayp AKBAY
  • Yönetim Kurulu Başkan Yard.   -   Evren ÖZASLAN
  • Taahhüt Edilen Sermaye Miktarı   -   15.000.000 TL
  • Ödenen Sermaye Miktarı   -   15.000.000 TL